Choď na obsah Choď na menu
 


                

              Rok 2008

 

 

                  Humenné

V Humennom boli naše prvé neoficiálne preteky alebo lepšie povedané naše prvé preteky vôbec.Konali sa 7.júna 2008 v sobotu.Cestovali sme s Aničkou,Sisi a jej rodičmi autom.Od rána pršalo,keď začali preteky tak trocha prestalo.Parkúr nám staval rozhodca:Peter Sorger.Nebol ťažký odbehli sme ho čisto."Obed"bol započítaný v štartovnom síce to bolo iba grilované kuracie mäso s chlebom a Colou ale najedli sme sa.Čakala som so Sisi a Aničkou v aute na výsledky pretože vonku bola strašná zima a dážď.Boli sme riadne premrznuté.Po chvíli konečne prestalo pršať vyšlo trošku slnko a začalo vyhodnotenie.Umiestnili sme sa na 3.mieste .Vyhrali sme pohár a kopu pamlskov.Veľmi ma potešilo,že sú to prvé preteky a hneď tak krásne sme dopadli.Druhá bola Sisi s Ambrou a prvá Anička s Bellou.Všetky tri z klubu           ŠK-Severan.Naložili sme všetko do auta a šli domov.Cesta bola krátka a trvala len dve hodiny.Na druhý deň som mala Birmovku vôbec sa mi nechcelo ísť bola som veľmi unavená,ale napriek tomu veľmi šťastná.Obrázok

 

 

 

 

                Mikulášsky pretek

 

Mikulášsky pretek konal sa 7.12.2008 v nedeľu.V priestoroch nášho cvičáku v Jaklovciach.Zišli sme sa tam všetci členovia až od mushingu,canicrossu,weipulingu po agility.Počasie nám vyšlo aj keď slnko bolo len pod mrakom aspoň nepršalo.Grilovalo sa ako každý rok.Klobásky boli fakt výborné,robil ich pán Richnavský.Robili sa aj preteky ,kde sa zúčastnil každý.V canicrosse sa behalo od cvičáku smerom ku kostolu a naspäť.Nebolo to jednoduché prebehnúť.Ďalšia časť preteku boli spojené tri tunely,dva slalomi a sedem skočiek.Ďeň zbehol rýchlo a prišli výsledky z každej časti preteku.Umiestnili sme sa iba v canicrosse na krásnom 2.mieste.Vyhrali sme si hračku-loptičku na šnúrke,pamlsky,perá a vodidlo"ako vždy."Každý odchádzal spokojný domov. Foto-2.miesto

 

                                      Rok 2009

 

 

                       Jarné skúšky

Boli to naše prvé oficiálne preteky ktoré sa uskutočnili 21.3.2009 v Košiciach.Mala som veľký strach.A tak to aj dopadlo.Prvý beh ako by nie diskvalifikácia,druhý beh-diskvalifikácia,tretí beh ako tak dopadol,asi najlepšie z tých troch,kedže preteky trvali iba jeden deň.Poriadne som premrzla, celý deň fúkal silný vietor.Na týchto pretekoch z nášho klubu som bola len ja s Chelsey ,Peťa s Adom a naše bývalé členky Dominika s Marcom a Maťa s Čikynkou:))Aj keď preteky nedopadli podľa mojích predstáv aj tak som bola spokojná lebo zas niečo nové som sa naučila.Pekný strávený deň s mojou Chelsynkou:D Foto-z preteku 

 

                                 

                      Humenné

Opäť naše druhé neoficiálne preteky v Humennom.Cestovali sme s autom s pánom Poklembom a jeho synom.Hneď čo sme dorazili  utekali  sa prezentovať.Ako vždy mi bola zima.Popri preteku náš klub ŠK-Severan robil ukážku teda aj my.Veľmi som sa tešila na pretek.A keď som už mala ísť behať zas ma prišiel"povzbudiť" strach.Ale konečne som jej verila,že to zabehne čisto a rýchlo.Tak sa ja stalo.Kedže výsledky na neoficiálnych pretekoch nezverejňujú netrpezlivo som čakala.Náš tréner J.Krupár zároveń meral čas na preteku.Pýtala som sa ho na čas a povedal,že asi tak na 3.-4.mieste sme sa umiestnili.Prišlo moje nedočkané vyhodnotenie.Na 3.mieste sa umiestnila Sisi s Melody,na 2.mieste Sisi s Ambrou. A neuveriteľne na 1.mieste som sa umiestnila ja s Chelsey z 13 pretekárov. Náš tréner o tom vedel ale chcel ma prekvapiť:D Vyhrali sme pohár,medailu,veľa veľa pamlskov,velikú misku,šiltovku a veľa iných vecí.Odchádzala som spokojná,šťastná a hrdá na svoju Chelsey. :)Foto-1.miesto

 

 

                        Deň detí

Bol to môj a veľa deciek sviatok:D:D:D.Kedže to bolo hneď na druhý deň po Humennom tak som trošku meškala:D . Konalo sa to teda 7.6.2009.Mala som aj Chelsey ale nepretekalo sa so psomi.Iba my decká medzi sebou.Hrali sme futbal kde to dopadlo celkom OK:)Preťahovali sa lannom proti Sisinému družstvu nebola žiadna šanca lebo oni boli "silné".Ale nakoniec aj keď prvý boli chalani druhé boli baby.Bol to super deň strávený na cvičáku.Každý dostal niejakú sladkosť:) Potom tak dve hodinky bol tréning kto chcel mohol trénovať.Boli vybraté iba tri skočky,jeden tunel a sla-lom.My sme sa zaradili medzi prvými.Prebehli si to zopár krát,najedli sa a každý sa pobral svojou cestou domov. :))Foto-všetci pokope

 

    3.ročník O cenu rektora UVL

 Tento pretek usporiadúval klub KPKA s pomocou klubu SPAM.Bol to dvojdňový pretek.Pískali Ivetka Lukáčová a Román Lukáč.Prvý deň sme odbehli na 2.miesto v skúške LA1 urobili sme si prvú skúšku na V.Druhý deň sa nám už skúšku nepodarilo urobiť,ale zabehli sme len Open Agility na 3.miesto .Lenže každý beh sa nevyhodnitil:(( Parkúri neboli ťažké až na skúšky.Aj tento pretek bol ako každý iný úžastný.Aby som nezabudla cestovali sme v aute s našim trénerom J.Krupárom, jeho manželkou,Norikou-psychická podpora:D:D:D:D:D.Za odvoz mu veľmi pekne ďakujem.

 Obrázok